امروز :
  • مهمان عزیز به سایت خوش آمدید. برای شروع در انجمن ثبت نام کنید.
    صفحه 3 از 29 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 290

موضوع: •٠•●خبــرهای جـدیـد از باشگــاه استقـلال •٠•●

قهرمان مهاجم فضایی, قهرمان تیراندازی به سنگ, قهرمان توقف ماشین (کامیون) کارخانه

سرنوست را باید دوباره از سر ، نوشت ...
      عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      سپاس شده 5,556 بار در 2,745 ارسال
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      3 هفته 2 روز 17 ساعت 10 دقیقه 27 ثانیه
      میزان امتیاز
      61
      Array

پاسخ : **خبرهای جدید از باشگاه استقلال**

استقلال فردا دو جلسه تمرين ميکند

دور جديد تمرينات آمادهسازي استقلال براي حضور در ادامه مسابقات ليگ برتر از صبح روز شنبه آغاز خواهد شد.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، آبيپوشان از ساعت 10 صبح روز شنبه با حضور در آکادمي مجموعه ورزشي انقلاب، مرحله تازه تمرينات خود را با تمرين بدنسازي آغاز ميکنند.

کادر فني استقلال يک جلسه تمرين ديگر هم براي روز شنبه در نظر گرفته است. بر اين اساس بازيکنان استقلال ساعت 15 فردا هم با حضور در کمپ زنده ياد ناصر حجازي، تمرينات کار با توپ و تاکتيکي را سپري خواهند کرد.

امير قلعهنويي بعد از بازي روز سهشنبه گذشته استقلال برابر پيکان، به بازيکنان تيمش سه روز مرخصي داده بود.

ورزش3

شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      شب و روز در چشم های من است
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)
      جهانی در ظلمات فرو خواهد رفت

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده اند:

arghavan (۱۲ فروردين ۱۳۹۲),mitra* (۱۳ بهمن ۱۳۹۱)

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

[فقط اعضا مجاز به دیدن لینک ها هستند. برای عضویت کلیک کنید.]
      ناراحتی قلعه نویی از مصاحبه علی حمودی

علی حمودی در مصاحبه اعلام کرده بود که امیر قلعه نویی بی جهت به کسی باج نمی دهد! این اظهارات خشم امیر قلعه نویی را به دنبال داشته است.

به گزارش قدس آنلاین، علی حمودی دفاع راست استقلال که در این فصل رشد محسوسی داشته در مصاحبه ای با یکی از خبرگزاری ها حرف هایی زده که امیر قلعه نویی را به شدت ناراحت کرده است. حمودی در این مصاحبه گفته امیر قلعه نویی بی جهت به کسی باج نمی دهد! این حرف یعنی امیر قلعه نویی گاهی وقت ها به افرادی که منفعتش را به دنبال داشته باشند باج می دهد! دوستان امیر قلعه نویی به محض اینکه مصاحبه حمودی را دیدند به امیر قلعه نویی موضوع را اطلاع دادند. سرمربی استقلال هم وقتی فهمید که حمودی چه

سوتی بزرگی داده از سرپرست تیم یعنی میرشاد ماجدی خواست با این بازیکن تماس بگیرد و درباره حرف هایش توضیح بدهد. گفته می شود حمودی با جریمه ای از سوی امیر قلعه نویی مواجه خواهد شد و سرمربی استقلال بابت این اظهارات حمودی را بازخواست خواهد کرد. صحبت هایی که قلعه نویی با یکی از خبرگزاری ها داشته در واقع بدان معنا بود که قلعه نویی بعضی وقت ها باج هم می دهد!

شهرخبر
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

arghavan (۱۲ فروردين ۱۳۹۲)

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

ماجدي: استقلال نياز به دوپينگ مالي دارد

سرپرست تيم استقلال بر اين باور است با در نظر گرفتن شرايط اين تيم در جدول ردهبندي ليگ برتر، بازيکنان آبي‎پوش نيازمند دوپينگ مالي هستند.

ميرشاد ماجدي در گفتگو با مهر در مورد وضعيت تيم فوتبال استقلال ضمن بيان مطلب فوق گفت: آخرين باري که بازيکنان پاداش دريافت کردند، به بعد از بازي با مس بر ميگردد که مبلغ 5 ميليون تومان در اختيار آنها قرار گرفت. البته قرار بود در صورت برد در دربي نيز يک پاداش ويژه در اختيار بازيکنان قرار گيرد که تيم پيروز نشد.

وي ادامه داد: بعد از برد مقابل پيکان فتحاللهزاده صحبتي در خصوص پاداش نکرد. بههرحال شرايط تيم در جدول به گونهاي است که بازيکنان نيازمند يک دوپينگ مالي هستند.

سرپرست تيم فوتبال استقلال اضافه کرد: خود فتحاللهزاده هم اين موضوع را به خوبي ميداند و انشاءالله کارايي انجام دهد تا بازيکنان بدانند مديريت در اين باره تلاشهاي خود را انجام ميدهد. تا اين لحظه که نه به طور شفاهي و نه کتبي چيزي در اين خصوص چيزي به ما اعلام نشده است.

وي در خصوص تمرينات اين تيم نيز اظهار داشت: کادر فني تيم تا روز شنبه به بازيکنان استراحت داده است. چند بازيکن ما در اردوي تيم ملي حاضر ميشوند و در مجموع هم کل تيم خسته هستند و قلعهنويي براي آنها استراحت در نظر گرفته است.

ماجدي درباره آخرين وضعيت مصدومان تيم هم گفت: خوشبختانه در بازي با پيکان مصدوم جديدي نداشتيم و فقط نکونام و موسوي مصدومان قبلي بودند که مصدوميت آنها جدي نيست.
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

جلسه براي رفع مشکلات مالي استقلال

مسئولان باشگاه استقلال امروز براي حل مشکلات مالي استقلال با رئيس دفتر رئيسجمهور جلسهاي برگزار کردند.

مشکلات مالي باشگاه استقلال باعث شد تا سرانجام علي فتح الله زاده مديرعامل اين باشگاه براي حل شدن اين موضوع حضور در دفتر رئيس جمهوري را در مسير خود قرار دهد.

به نقل از فارس، در همين راستا وي امروز به همراه دکتر اميدوار رضايي عضو هئيت مديره استقلال، امير قلعه نويي سرمربي اين تيم و علي اميري معاون ورزشي باشگاه در جلسه اي با حضور حسن موسوي رئيس دفتر رئيس جمهور حضور پيدا کردند.

در اين جلسه فتح الله زاده در مورد مشکلات مالي استقلال صحبت کرد و ظاهرا قرار شده تا مشکلات مالي اين باشگاه مرتفع شود.

امير قلعه نويي به دليل حضور در اين جلسه در تمرين امروز غايب بود.

ورزش3

شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

گزارش تمرين آبيپوشان

تمرين تيم فوتبال استقلال در غياب تعداد زيادي از بازيکنان اين تيم برگزار شد.

به گزارش فارس، تيم استقلال پس از 3 روز استراحت از ساعت 15 امروز تمرينات خود را در کمپ زندهياد حجازي برگزار کرد. امير قلعهنويي سرمربي تيم استقلال در تمرين امروز آبيپوشان حضور نداشت و اکثر بازيکنان سراغ وي را ميگرفتند.

* فرهاد مجيدي، اميرحسين صادقي، مهدي رحمتي و ميثم بائو 4 غايب تيم استقلال محسوب ميشدند ضمن آنکه بازيکنان مليپوش اين تيم در اردوي تيم ملي حضور دارند. مهدي رحمتي در کلينيک دکتر نوروزي حضور داشت و اميرحسين صادقي و فرهاد مجيدي از مربيان خود اجازه گرفته بودند.

*ساموئل در تمرين امروز استقلال غايب بود و قرار است از فردا به آبيپوشان ملحق شود.

* حنيف عمرانزاده در حاشيه تمرين امروز تيم استقلال از مصاحبهاي که از قول وي در يکي از رسانهها منتشر شده بود، ناراحتي خود را اعلام کرد و ميگفت در اين چند روز در خصوص وضعيت استقلال و ديگر مسائل پيرامون تيم هيچ صحبتي را انجام نداده است.

* مجيد صالح تمرين امروز آبيپوشان را برعهده گرفت و کارهاي تاکتيکي خاصي را به بازيکنان استقلال منتقل ميکرد. نکته جالب شوخي و خنده بازيکنان استقلال بود که آنها در مقاطعي از تمرين روي سر و کله هم ميافتادند و به نوعي ديگر بازيکنان را جريمه ميکردند. بازيکناني که در بازي آقاوسط توپ را لو ميدادند، با ضربههاي ديگر بازيکنان مواجه شده و به نوعي تنبيه ميشدند.

* حدود 30 نفر از طرفداران استقلال در تمرين امروز اين تيم حضور داشتند.

* مسئولان کمپ باشگاه استقلال روي نيمي از زمين چمن کاور کشيده و به محافظت از زمين ميپرداختند.

* بيشتر برنامههاي تاکتيکي استقلال به کارهاي سبک اختصاص داشت و بازيکنان پس از يک ساعت زمين تمرين را ترک کردند.

تمرينات تيم استقلال صبح فردا در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

حل اختلافات پشت درهاي بسته
      قلعهنويي درانجمن ورزشينويسان حاضرميشود

دبيرکل انجمن ورزشي نويسان از حضور سرمربي استقلال در جلسه فرداي هيئت رئيسه اين انجمن خبر داد.

ميثم زمانآبادي در گفتوگو با خبرنگار فارس در پاسخ به اين سئوال که آيا امير قلعهنويي در جلسه هيئت رئيسه انجمن ورزشينويسان حاضر خواهد شد اظهار داشت: ما ساعت 12:30 فردا (يکشنبه) ميزبان امير قلعهنويي هستيم تا در مورد مسائل مطرح شده و شائبههايي که وجود دارد، توضيحات لازم مطرح شود. تمام اعضاي هيئت رئيسه در اين جلسه حضور خواهند داشت و پيش از شروع جلسه نيز از وي استقبال خواهيم کرد، چراکه او با قبول حضورش در اين نشست، براي اعتبار صنفي خبرنگاران احترام قائل شد و با وجود اختلاف نظرهايي که وجود دارد، با توجه به قولي که داده در جلسه حاضر ميشود.

وي افزود: در اين جلسه تمام موارد مطرح شده را دوباره مرور خواهيم کرد و از وي ميخواهيم شفافتر در اينباره صحبت کند. با توجه به شرايطي که وجود دارد و اهدافي که طرفين دارند قرار است اين موضوع شفاف مطرح شود به همين دليل قرار است جلسه به صورت غيرعلني و پشت درهاي بسته برگزار شود اما انجمن ورزشينويسان بعد از جلسه، ماحصل گفتوگوها را در اطلاعيهاي انعکاس خواهد داد.
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

کريمي:
      مقابل استقلال نام برخي ازبازيکنانم رانميدانستم

سرمربي تيم فوتبال پيکان گفت: تجربه دو سه عضو هيئت رئيسه فدراسيون و سازمان ليگ به اندازه يک مربي نيست.

فيروز کريمي در نشست خبري پيش از مسابقه با داماش اظهار داشت: بازي فوقالعاده حساسي داريم به نظر من 6 تيم پايين جدول شرايط حساسي دارند و تيمهايي که بالاتر از اين رده قرار گرفتند تا حدودي تکليفشان مشخص است. بازي ما با داماش هم در اين چرخه قرار دارد زيرا دست بر قضا تيمهاي پايين جدول با يکديگر بازي دارند که نتيجه آنها تأثير مستقيمي در سرنوشت اين تيمها دارند.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: ما در بازيها اسماً ميزبان هستيم و مبنا را بر اين قرار دادهايم که بازي با داماش در ورزشگاه تختي برگزار ميشود و ميخواهيم از شرايط ميزباني خود استفاده کنيم. سازمان ليگ هنوز به ما چيزي نگفته است البته ميتوان صبح روز يکشنبه هم مکان بازي را مشخص کرد. همه همديگر را ميشناسيم به همين دليل بازي را در تختي به احتمال زياد برگزار ميکنيم.

کريمي با اشاره به وضعيت تيم داماش عنوان کرد: اين تيم برخلاف نتايجي که گرفته و جايگاهي که در جدول دارد بسيار خوب بازي ميکند. در بازي با پرسپوليس و مقابل چندين هزار تماشاگر به هيچ عنوان چهره يک تيم مغلوب را نداشت و به خاطر بدشانسي نتيجه نگرفت. در بازي با مس هم در شهر کرمان خوب بازي کرد و بايد چند گل ميزد.

سرمربي پيکان تصريح کرد: اين اتفاقات حاشيهاي که براي داماش هم رخ داده است خيلي قابل توجه نيست. ما با تمام توان مقابل داماش بازي ميکنيم زيرا داماش تمرينات منظم و هورموني خوبي بين بازيکنانش دارد.

کريمي در مورد مصدومان تيم خود گفت: 4-5 بازيکن تأثيرگذار ما مصدوم هستند، ايمان مبعلي و ميربزرگي هم جزو مصدومان هستند. در بازي قبل من نام چند بازيکن تيم را نميدانستم و بر اساس اتفاقاتي که براي ما از نظر حقوقي، اخلاقي، حرفهاي و فيزيکي رخ داد روي نيمکت نشستم. براي بازي با داماش دو جلسه تمرين کرديم که به نسبت اين 2جلسه تمرين پيشرفت هم کردهايم. مطمئن باشيد در بازي با داماش پيکان از نوع ديگري را خواهيد ديد. ما نقاط ضعف را پيدا کردهايم و اميدوارم شرايط بدني و آب و هوايي به ما اجازه بدهد که امتياز کامل را بگيريم و همچنان اميدوارانه به روزهاي آينده فکر کنيم.

سرمربي پيکان در مورد اين که کيروش گفته است در ليگ برتر تمارض و وقتکشي زيادي است، گفت: کيروش درست گفته است وقتکشي زيادي در جريان بازيهاي ليگ ديده ميشود البته اين مسئله شامل تمام تيمها نيست و بايد برخي تيمها را مستثني کرد. اما اين اتفاق که کار صحيحي هم نيست رخ ميدهد، مربي تيم ملي و مربيان ليگ برتر بايد حساس شوند، دستگاه حاکم بر فوتبال ما بايد حساس شود. عدم توجه به اين قضايا براي فوتبال ما مشکلساز ميشود.

وي افزود: در کشورهاي عربي چنين رويهاي از قديم وجود داشته که متأسفانه در حد کمتر در فوتبال ما هم رسوخ کرده است و متأسفانه شاهد چنين اتفاقاتي در فوتبال خودمان هستيم. فوتبالي که نتيجهگرا شده است، بنابراين اگر داماش لطف کند و سه امتياز را به ما بدهد ما ميگوييم آنها خيلي خوب و زيبا بازي کردهاند و حتي حاضريم بگويند که ما فوتبال کثيفي بازي کرديم و آنها زيبا بازي کردهاند. سه امتياز مهم است.

سرمربي پيکان تصريح کرد: شاهد بدعتي بدي در فوتبال هستيم و نظر کيروش هم محترم است اما ايشان بايد بداند با همين ليگي که از آن انتقاد کرده 2بار به جام جهاني رفتهايم بدون آنکه کمترين استرسي داشته باشيم. در حال حاضر هم ليگ ما پيشرفت و پتانسيل خوبي دارد و امکانات باشگاههاي ما بيشتر شده، بازيکنان و مربيان ما دستمزد تقريباً حرفهاي ميگيرند.

فيروز کريمي با انتقاد از برخي قوانين من در آوردي در فوتبال ايران گفت: اگر ليگ ما کيفيت لازم را ندارد به خاطر برخي قوانين من درآوردي است که يکي از آنها همين سقوط 4.5 تيم به دسته يک است. همين قانون باعث شده کيفيت ليگ نسبت به سالهاي گذشته پايين بيايد از هفته پنجم به بعد تيمها تحت تأثير اين قانون قرار گرفتهاند و اين مسئله مشهود بود. يکسري تيمهاي بزرگ هم اسير معضلاتي شدهاند و براي امتياز گيري بازي کردهاند. فوتبال ما نتيجهگرا شده و اين مسئله حاشيه دارد. با اين حال تمام توانمان اين است که بازيکنان توانمندي در ليگ پرورش داده و آنها را تحويل ملي بدهيم.

کريمي با اشاره به بازي با استقلال عنوان کرد: من روز قبل از بازي با استقلال قرارداد بستم و هيچ تمريني با پيکان نداشتم حتي قرار بود بازي با استقلال را از جايگاه ويژه تماشا کنم و تيم را آناليز کنيم اما ديديم صورت خوشي ندارد که تيم بدون مربي مقابل استقلال باشدو فقط مسئول تدارکات روي نيمکت حضور داشته باشد. بنابراين تصميم گرفتيم ساکت الهامي روي نيمکت باشد و من هم از جايگاه بازي را تماشا کنم اما کارت مربيگري من زودتر از کارت الهامي صادر شد و من هم اسم بازيکنان را در بازي با استقلال به طور کامل نميدانستم و اين ريسک را قبول کردم و هدايت پيکان را برعهده گرفتهام. کارهم فوقالعاده سخت و سنگين است.

سرمربي پيکان افزود: حتي مربي بدنساز هم در کنار ما نيست تا بدانيم ميزان آمادگي بازيکنانمان چقدر است. حتي از کادر فني قبلي هم کسي کنار ما نيست که ميزان آمادگي بازيکنان را برايمان تشريح کند و ما در جريان اين مسئله نيستيم. ما يا علي گفتهايم و جلو آمدهايم زيرا ملکيان مديرعامل باشگاه و همچنين رئيس هيئتمديره پيکان اين مسئله را به من تکليف کردهاند.

کريمي با انتقاد از قوانين تصويب شده عنوان کرد: براي تعيين تعداد تيمهاي سقوط کننده و يا برگزاري و يا عدم برگزاري جام حذفي بايد به جاي سازمان ليگ و هيئت رئيسه فدراسيون مجمع فدراسيون در اين مورد تصميم بگيرد زيرا هيئت رئيسه سازمان ليگ تجربه لازم را در اين مورد ندارد. بايد مربيان نقش بيشتري در فوتبال داشته باشند. اين حق ماست. اگر هم نخواهند مربياني از ليگ يک را در مجمع عمومي دخالت دهند. شرايط بايد به گونهاي باشد که مربيان در فوتبال تأثيرگذار باشند و حداقل در مجمع عمومي فدراسيون اظهار نظر کنند. زيرا تجربه يک مربي بسيار بيشتر از دو سه عضو هيئت رئيسه فدراسيون و سازمان ليگ است. نبايد در سال جام جهاني چنين تصميم غلطي گرفته ميشد. آنها که تجربه لازم را ندارند چطور ميخواهند تصميمگيريهاي کلان براي فوتبال کنند. کم کردن تيمها در سال جام جهاني اشتباه بود و نتيجهاش همين ميشود که برخي تيمها وقتکشي ميکنند. اکثر شاگردان من مربيان ليگ شدهاند. من همين جا ميگويم اگر قرار باشد با يک تصميم غلط پيکان دچار مشکل شود هرکاري که از دستم بر بيايد انجام ميدهم بدون آنکه به فکر اين باشم که اين به نفع فوتبال کشور است يا خير.
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان استقلال پیش از ظهر امروز در مجموعه ورزشی انقلاب حضور یافتند و در سالن آکادمی این مجموعه به وزنه زدن پرداختند. این تمرین به خاطر پارهای از ناهماهنگیهای اداری با نیم ساعت تاخیر شروع شد.

تمرین صبح یکشنبه استقلال هم با غایبانی همراه بود. فرهاد مجیدی، امیرحسین صادقی، مهدی رحمتی، حنیف عمرانزاده و عباس محمدرضایی در این جلسه تمرینی شرکت نداشتند.

جی لوید ساموئل هم که به انگلستان برگشته، در این تمرین غایب بود، هرچند قرار بود او در تمرین امروز حاضر شود. سرپرست استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد ساموئل قبل از روز دوشنبه قرار است خود را به کادر فنی معرفی میکند.
      تیم فوتبال استقلال قرار بود ساعت 3 بعد از ظهر روز یکشنبه در زمین کمپ زنده یاد حجازی تمرین کند که با تصمیم کادر فنی این تمرین لغو شد.
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی که در مصاحبهای برخی خبرنگاران را به اجنبی پرستی متهم کرده بود، پس از آنکه در برنامه دوشنبه شب نود با دو سردبیر ورزشی(هیوا یوسفی و رضا خسروی) درگیری لفظی پیدا کرده بود، بعدازظهر امروز یکشنبه با حضور در جلسه هفتگی اعضای هیات رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی از مواضع اش در قبال برخی خبرنگاران دفاع کرد.

در نشست امروز هیات رئیسه ورزشی نویسان، عبدالحمید احمدی، میثم زمان آبادی، مازیار ناظمی، رضا خسروی، علی حق شناس و پژمان راهبر به عنوان اعضای هیات رئیسه حاضر بودند( از جمع اعضای هیات رئیسه صدرالدین کاظمی، منوچهر زندی و مریم سبزعلی غایب بودند) و طی آن امیر قلعه نویی که راس ساعت وعده داده شده در محل جلسه حاضر شده بود، به ارائه توضیحاتی در مورد اظهارات اخیرش پرداخت.

قلعه نویی که همچنان اصرار دارد در زمان حضورش در تیم ملی حق او به درستی داده نشد و برخوردهایی با وی صورت گرفت که با مربیان خارجی صورت نمی گیرد، در این نشست که بیش از دو ساعت و نیم طول کشید به مشکلاتی که برخی خبرنگاران و اهالی رسانه دارند اشاره کرد و مطالبی که علیه وی مطرح شده است را بازگو کرد.
      ضمن اینکه اعضای هیات رئیسه نیز با پذیرش بخشی از اظهارات امیر قلعه نویی که طی آن عنوان کرد برخی خبرنگاران به رسالت واقعی خود عمل نمی کنند، به نوع ادبیات سرمربی استقلال و اظهاراتی که در سالهای اخیر علیه برخی خبرنگاران داشت ایراد گرفتند و خواستار استفاده از ادبیاتی بهتر در مصاحبه های آینده شدند.

امیر قلعه نویی نیز که به همراه برخی دوستان نزدیک رسانه ای خود در این جلسه شرکت کرده بود نیز با پذیرش اینکه می توانسته در مصاحبه هایش کلمات بهتری را استفاده کند از اعضای هیات رئیسه خواست تا نسبت به عملکرد برخی خبرنگارانی که رسالت شان را فراموش کرده اند مواضع بهتر و تاثیرگذارتری بگیرند و مشکلات این صنف را به حداقل برسانند.

در پایان مقرر شد سرمربی تیم فوتبال استقلال از این پس با تعامل بیشتری که با انجمن ورزشی نویسان خواهد داشت، برای اظهار نظراتش دقت و مشورت بیشتری داشته باشد و از طرف مقابل نیز خبرنگاران و نویسندگانی که در مورد استقلال اظهار نظر می کنند بیشتر از قبل جانب انصاف را رعایت کنند و از توهین و بی احترامی در مطالب شان پرهیز کنند و اگر هم انتقادی وجود دارد در مورد مسائل فنی مطرح کنند.
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

عنوان کاربر
      مدیر تالار
      سپاس
      5,982
      یاد شده
      در 0 پست
      برچسب زده شده
      در 1309 تاپیک
      نقل قول شدن
      در 52 پست
      نوشته های وبلاگ
      3
      میزان امتیاز
      61
      Array

سرمربي تيم فوتبال استقلال در جلسه انجمن ورزشينويسان شرکت کرد.

پس از صحبت هاي انتقادي امير قلعه نويي از برخي خبرنگاران و مطرح شدن بحث اجنبي پرستي از سوي وي انجمن ورزشي نويسان از وي خواست تا امروز در نشستي با اعضاي هيئت رئيسه اين انجمن شرکت کند.

به گزارش فارس، امير قلعه نويي سرمربي استقلال از ساعت 12:30 امروز در انجمن ورزشي نويسان حاضر شد و با اعضاي هيئت رئيسه اين انجمن به بحث و تبادل نظر پرداخت.

سرمربي استقلال در اين جلسه در حضور ميثم زمان آبادي، دکتر احمدي، مازيار ناظمي، رضا خسروي، پژمان راهبر و علي حق شناس صحبت هاي خود را مطرح کرد که اين جلسه نزديک به دو ساعت به طول انجاميد.

در اين جلسه اعضاي هيئت رئيسه انجمن ورزشي نويسان اعلام کردند انتظار دارند واژه ها با صراحت لهجه و البته با الفاظ بهتري بيان شود.

البته در اين بين اين اعضا پذيرفتند که در هر گروهي از اصناف رفتارهايي خارج از عرف وجود دارد اما رسانه ها نبايد مورد هجمه قرار بگيرند. در ادامه نشست امير قلعه نويي سرمربي استقلال برخي موارد را مطرح کرد که براي اعضاي انجمن ورزشي نويسان جاي تامل داشت و پذيرفته شد همان طور که رسانه ها ديگران را مورد نقد قرار مي دهند ساير افراد مي توانند رسانه ها را به نقد بکشند.

در ادامه اين نشست مقرر شد مواردي که فراتر از بحث نقد است به مراجع صنفي و حقوقي ارجاع داده شود اما طرفين به اين جمع بندي رسيدند که شخصيت هايي که جنبه ملي دارند مورد آسيب قرار نگيرند و به شخصيت آنها توهين نشود.

در پايان اين جلسه مقرر شد که روند بحث هاي انتقادي که از سوي طرفين مطرح شده است قطع شود و سرمربي استقلال و اهالي رسانه در فضاي مناسب با درک متقابل به جمع بندي برسند.
      شب در چشمان من است
      به سیاهی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      روز در چشمان من است
      به سفیدی چشمهایم نگاه کن

(^-^)(^-^)
      (^-^)(^-^)
      به چشمهایم نگاه کن
      پلک اگر فرو بندم
      (^-^) (^-^)

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید !!~Pouya~!! از ایشان سپاسگزاری کرده است:

صفحه 3 از 29 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

خبرهایی ازتیم استقلال

نوجوانی امیر قلعه نویی

مجتبي جباري درسال 90دراستقلال ميماند

نقل وانتقالات جدیدازاستقلال وپرسپولیس

خبرهایی جدیدازباشگاه پرسپولیس درسال 92

خرهای جدید از استقلال

خبرهای جدیدازباشگاه فوتبال فولادخوزستان

خبرهاي تازه ازباشگاه استقلال

خبرهاي جديدازباشگاه استقلال

اخبار جدید استقلال 29

خبرهای تازه ازتیم استقلال

اخرین اخبار داربی استقلال پرسپولیسدرسال

بازیکنانی که فصل جدیدازاستقلال رفتن

اخرین اخبار جدیدازباشگاه استقلال تهران

خبرهای جدید ازتیم تراکتور

خبرهای جدیداز رفتن سعید مظفری زاده

بازيهاي باقيمانده باشگاه استقلال

خبرهای جدیدازباشگاه پرسپولیس

خبر های جدید در مورد باشگاه استقلال تهران

خبرهایی جدید ازتیم فوتبال استقلال

خبر های جدید از با شگاه استقلال بعد از قهرمانی

اخبار جدید فوتبال داخلی

خبر هاي جديد در مورد تيم استقلال

عکس حمل 200 افتابه زردرنگ توسط هواداران استقلال

خبرهای جدیداز باشگاه استقلال

کلمات کلیدی این موضوع

**خبرهای، 1، 1392، 15:30، 2، 2014، 5، 7000، files، آبي، آخرين، آذربایجان، آرام، آزاد، آزادي، آزادی، آستانه، آسيا، آغاز، آقا، آقايان، آقای، آقایان، آمادگي، آمد، آمدم، آمده، آموزش، آن، آنها، آنکه، آورند، آيا، آينده، ابتدا، اتفاقات، اتفاقي، اجازه، احتمال، احمد، اختصاصی، اختیار، ادامه، ارائه، ارسال، از، اس، اس اس،، است، است.، است،، استرس، استفاده، استقبال، استقلال، استقلال**، اسطوره، اسپانیا، اسی، اصفهان، اصلي، اظهار، اعتراض، اعتقاد، اعلام، افتادن، افتخار، افتد، افراد، الان، العين، الله، المپیک، الی، ام، اما، امام خمینی، امتياز، امروز، امسال، امشب، امیر، انتخاب، انتظار، انتقاد، انجام، انجمن،منجی،دوازدهم،صاحب الزمان، اهدا، اهل، اهميت، او، اوج، اول، اولين، اي، ايران، ايراني، ايمان، اين، اگر، ایجاد، ایران، ایرانی، ایشان، ایمان، ایمیل، این، اینکه، با، باد، بار، باران، بارش، بازي، بازيکن، بازی، بازیکن، بازیکنان، باشد، باشد.، باشند، باشگاه، باعث، بالا، بان، باور، بايد، ببرد، بتواند، بخت، بدنسازی، بدون، برابر، براي، برای، برتر، برتري، برترین، برخورد، برخوردار، برخي، برد، برده، بررسي، برطرف، برق، برنامه، برنامه ریزی، برود، برگزار، برگشت، بزرگ، بزن، بسيار، بعد، بعدي، بقيه، بلند، بليط، بندر انزلی، به، به روز، بهتر، بهترين، بهزاد، بهشت، بود، بودم، بودن، بودند، بوده، بيت، بيشتر، بين، بچه، بگويم، بگویم، بیان، بیانیه، بیماری، تا، تاثير، تاريخ، تاریخ، تازه، تاسف، تبديل، تبدیل، تبریز، تجربه، تحت، تحریف، تخصصی، تراکتورسازي، ترس، ترک، ترکيب، تسلیت، تصاویر، تعجب، تعریف، تغيير، تفاوت، تفکر، تقابل، تقسیم، تلاش، تلخ، تلفن، تماس، تماشاگران، تمام، تمرين، تمرین، تنها، تهران، توجه، توسط، توقع، تولد، تومان، تيم، تک، تکرار، تکليف، تیم، تیم ملی، جالب، جام، جام جهانی، جان، جايگاه، جای، جبران، جدی، جدید، جشن، جلسه، جمع، جمعه، جملات، جهانی، جهت، جواب، جواد، جوانان، حادثه، حاشيه، حاضر، حال، حالا، حتما، حتی، حدیث، حذف، حذفی، حرف، حرفه، حرفهای، حريف، حرکات، حساب، حساس، حسن، حسين، حسینی، حضور، حق، حل، حمید، خارج، خاص، خاطر، خاطره، خانه، خبر، خبرهاي، خداحافظي، خراب، خرج، خرداد، خستگی، خسرو، خصوص، خط، خطاب، خطرناک، خلق، خواست، خواسته، خواهد، خواهر، خواهم، خواهند، خوب، خوبي، خود، خودش، خوشحال، خيلي، خیلی، داخل، داد، داد:، دادم، دادن، دادند، دارد، دارد،، دارم، دارند، داشت، داشته، داشتيم، داور، دختربچه، در، در تهران، درآمد، درباره، درست، درون، درگذشت، دست، دستم، دعای، دعوت، دفاع، دفتر، دقيقه، دقیقه، دل، دلیل، دنبال، دهد، دهد.، دهم، دهند، دو، دوباره، دور، دوست، دوم، دویدن، ديد، ديدار، ديده، ديني، ديگر، دچار، دیدار، دیدن، دیگر، دیگری، ذخیره، ذکر، را، راست، رخ، رساند، رسد، رسيد، رعد، رفت، رفته، رقابتهای، رو، روحي، روز، روزی، روي، روی، زاده، زد، زده، زرد، زرنگی، زلزله، زمان، زماني، زمانی، زمين، زمین، زنم، زني، زهرا، زودتر، زوم، زياد، زير، زیارت، زیر، سؤال، سابقه، ساختار، ساعت، سال، سایت، ستاره، ستاره های فوتبال ایران، سختي، سر، سرعت، سطح، سعي، سفر، سمت، سه، سهشنبه، سوال، سوي، سيام، سيگار، سپاهان، سیاه، سیدحسین، شارژ، شانس، شاهد، شاهرخ، شايد، شایعاتی، شبکه، شجاع، شخص، شخصي، شخصی، شد، شد.، شد،، شدت، شدم، شدن، شدند، شده، شديد، شرايط، شرایط، شرح، شرق، شروع، شرکت، شعار، شعبان، شماره، شناخت، شنبه، شنبه)، شنیدنی، شهر، شود، شود.، شور، شوم، شوند، شکر، شکست، شگفتي، صاحب، صبر، صحبت، صحنه، صدرا، صعود، صفر، ضد، ضلع، طبیعت، طریق، طور، طول، ظهور، عامل، عباس، عجیب، عدم، عربستان، عشق، عصبانی، عصر ارتباطات، عضو، عقب، عقد، علي، عليه، علی، علی دایی، علی کریمی، عمران، عملکرد، عنوان، عوامل، عوض، عکس، عکس،تصویر،فیلم،دانلود، عکس،تصویر،فیلم،دانلود،لیگ ایران،آسیا،بازی ها،، غرور، غلط، غیر، picture، upload، فاصله، فتح، فراز، فراموش، فردا، فرزاد، فرصت، فرهاد، فروغ، فرياد، فصل، فقط، فلسفه، فهرست، فوتبال، فينال، فيناليست، فکر، فیلم، قانون اساسی، قبل، قدر، قدم، قرار، قرعه، قسمت، قصد، قطعا، قهرمانان، قهرماني، لازم، لطف، لقب، ليگ، لیگ، لیگ برتر ایران، ما، ماست، ماست.، مانده، ماه، مبهم، متعصب، متفاوت، مجتبي، مجموعه، مجوز، محافل، محرم، محسن، محل، محمد، محمدمهدی، محکم، مديريت، مذاکره، مراحل، مراسم، مربوط، مرحله، مرحوم، مردم، مرگ، مسئله، مسئولان، مسائل، مسابقات، مسابقه، مستند، مسلمان، مسی، مشخص، مشغول، مشکلات، مصاحبه، مطمئن، مغزي، مقابل، ملت، ملي، ملی، ممکن، من، مناسب، منبع، منتخب، منظور، مهاجم، مهاجمان، مهار، مهدي، مهدی، مهر، مهم، موارد، موجود، مورد، موسی، موضوع، موفق، موفقیت، مي، ميدان، ميزبان، ميزباني، ميشود، ميکند، می دهد، می شود، می کند، میدان، میشود، میگیرد، ناراحت، ناراحتی، ناصر حجازی، نام، نتايج، نتيجه، نجات، نخست، نخورد، ندارد، ندارم، نداشت، نزدیک، نسبت، نشان، نشد، نشده، نشست، نشود، نصب، نظر، نظرات، نظری، نفر، نفره، نقش، نقل، نمايش، نهايي، نوری، نوه، نيز، نيست، نيمه، نکرد، نکرده، هادي، هاشم، هاي، هايي، های، هر، هرگز، هزار، هستم، هستند، هستيم، هشتم، هفته، هفته،جام حذفی، هم، همان، همدان، همراه، همسر، همسرش، همه، همين، همکاری، همین، هنرنمایی، هنوز، هواداران، هوش، هيجان، هيچ، وارد، واقعا، واقعاً، وام، واکنش، وجود، وحدت، وحشت، وحشتناک، ورزش، ورزش، فوتبال،آبی،، ورزشگاه، ورود، وزارت، وزير، وسط، وضعيت، وطن، وقتي، ولی، وی، ياد، ياران، يک، پاره، پاسخ، پايان، پایان، پاییز، پخش، پر، پرداخت، پرسپوليس، پرسپولیس و استقلال، پرواز، پروردگار، پرچم، پرچم ایران، پس، پشت، پنالتي، پناه، پناهی، پنج، پنجم، پوستر، پوشان، پيدا، پيروزي، پيش، پيشينه، پیام، پیام تبریک، پیش، پیشنهاد، چرا، چقدر، چند، چنين، چه، چهار، چهارشنبه، چهارم، چهره، چون، چیزهایی، کار، کارهای، کافي، کامل، کرد، کرد.، کرد:، کردم، کردن، کردند، کردند.، کرده، کسالت، کسب، کشور، کفاشیان، کليه، کلید، کمتر، کمک، کنار، کنترل، کند، کنم، کنند، کنند.، کننده، کنيم، که، کیفیت، گذشت، گذشته، گرفت، گرفته، گرم، گريه، گزارش، گفت، گفت:، گفتن، گفته، گل، گوش، گیرد، یافت، یک، یکی، [

نمایش برچسب‌ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)